Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

Crm Customer Relationship Management

صنعت CRM به روایت آمار و ارقام

  سی آر ام  یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، در طی   30 سال   گذشته   در مقایسه با سایر راهکارهای نرم افزاری راه طولانی را سپری  کرده   است  .  امروزه با رشد  سی آر ام  اجتماعی، راهکار های اتوماسیون بازاریابی، اپلیکیشن های سی آر ام و Big Data و  تلفن همراه، این صنعت همچنان رو به تکامل است تا نیاز های جدید کسب و کار  را برآورده کند.  این نرم افزار سریع ترین رشد را نسبت به دیگر  نرم افزار های کسب و کار داشته است.

از آنجایی که این  نرم افزار  به عنوان  یکی از  انواع نرم افزار های کسب و کار که منحصر بفرد نیز می باشد و به عنوان یک کل ،  مبنایی برای رشد صنعت نرم افزار به حساب می آید .  این نکته  مهم است که بدانیم  کسب و کارها واقعا از این نرم افزار چگونه  استفاده می کنند و سی آر ام ها در طول سالیان  آینده کجا قرار گیرند که موجب پیشرفت شوند . در این تحقیق   پانصد کاربر نرم افزار سی آر ام  ایالات متحده آمریکا  بوسیله ی  پرسشنامه ای  مورد بررسی قرار گرفتند تا دریابیم که کسب و کار ها چگونه نرم افزار ارتباط با مشتری  خود را پیدا می کنند، تهیه  و استفاده می کنند.  و شما  نیز چه  خریدار این نرم افزار باشید ، چه استفاده کننده ی آن و یا فروشنده ی فن آوری سی آر ام باشید می توانید از نتایج این تحقیق و بررسی استفاده کنید.

پیاده سازی crm

سیستم ارتباط با مشتری

از نرم افزار سی آر ام چه کسب و کارهایی  بیشتر استفاده می کنند؟

شما هر نوع کسب وکار و هر نوع مشتری  که داشته باشید، فرصت  استفاده  از نرم افزار سی آر ام را دارید .  با وجود  فراگیر بودن نرم افزار سی آر ام ، به نظر می آید که این  نرم افزار به صورت خاصی  در بعضی از صنایع بیشتر رواج دارد.

صنایعی که از نرم افزار سی آر ام  بیشتر استفاده می کنند:

«خرده فروشی» با اختلاف بسیاری ، بیشترین آمار استفاده از نرم افزار  مدیریت ارتباط با مشتری  را در این تحقیق  به خود اختصاص داده است.

 

خرده فروشان از داده های سی آر ام  چه استفاده ای می کنند:

آن ها جهت  پیگیری رفتار خریداران در طول زمان های مختلف ، ثبت امتیاز وفاداری مشتریان در حساب کاربری آن ها برای اعمال تخفیف و پیشنهادات رایگان به این افراد ، پیشنهاد خرید محصولات مرتبط  برای ایجاد فرصت های فروش بیشتر، و بسیاری موارد دیگر،  از این نرم افزار استفاده می نمایند .

چهار صنعت دیگری که در آمریکا استفاده ی بیشتری از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می کنند همه ی آن ها  به دنبال خرید های پیجیده تر و بزرگتر  هستند (چه آن هایی که به کسب و کارهای دیگر خدمت می کنند و  چه آن ها  که  سرویس به مصرف کنندگان ارائه می دهند). طبیعتا  زمان زیادی ( گاها چند ماه ) باید بگذرد  و اشخاص زیادی باید وارد شوند  تا یک خرید بزرگ  صورت بگیرد؛ مشاوران ، حسابداران،بیمه گذاران ، شرکت های نرم افزاری،  تولیدکنندگان تجهیزات و از این قبیل اشخاص مایلند که  روابط و مراودات  خود را با همه ی خریدارانشان  در طی زمان پیگیری نمایند . به عنوان مثال  در صورتی که  فردی  یک بار خدمت و یا محصولی  را بخرد، باز هم نیاز است که  یک نرم افزار سی آر ام  باشد تا با مدیریت کردن ارتباط با خریدار یا مشتری ، هر نوع مدیریت قرداد، درخواست کمک، و خرید های بعدی را پیگیری کند.

Diagram09

آمار در صنعت crm

 مقایسه  موسسات غیر انتفاعی، B2B،  B2Cو  B2G

با وجود این  که شرکت های  B2G (تجارت میان بنگاه های دولتی و تجاری ) و شرکت های B2B (تجارت بین بنگاهی) کسب و کار هایی می باشند  که دارای خرید های  پیچیده تر و طولانی تری هستند و اینگونه به نظر می آید که  از شرکت های B2C (تجارت بین بنگاه های تجاری و مشتریان) بیشتر به نرم افزار سی آر ام  نیازمندند، نتیجه ی این تحقیقات  چیز دیگری را نشان داد. شرکت های B2C (که دارای  60% شرکت های نمایندگی پاسخگوهستند )  بیشترین کاربران  CRM  می باشند .  و بیشترین کارکنان  سی آر ام  در شرکت های B2C مشغولند تا B2B؛ اما با این حال، کارکنان  B2B هم  چندان  از این آمار دور نمی باشند . ( این نکته مورد توجه باشد که شرکت کنندگان در این تحقیق  این اجازه را داشتند که هر دو B2B  و B2C  را انتخاب نمایند .)

سازمان های غیرانتفاعی در پایان  این طیف، قرار گرفته اند که تقریبا  4% از پاسخگویان را شکل می دهند. کاربرد کم  سی آر ام  در سازمان های غیر انتفاعی  به  دلیل  کمبود منابع مالی و فنا آوری دانش می تواند باشد .  و یا ممکن است به دلیل استفاده از  خیریه و نرم افزار های مدیریت اعضا برای پیگیری تعاملاتشان  با خیرین باشد . و نکته ی دیگر این که سازمان های غیر انتفاعی چیزی  به نام «مشتری» به مفهوم  سنتی آن ندارند، پس توجهی نیز  به داشتن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری هم  ندارند.

شرکت شما سالیانه چه مقدار در آمد دارد ؟

 نرم افزار سی آر ام یا مدیریت ارتباط با مشتری معمولا  از اولین نرم افزارهایی می باشد که کسب و کارها آن را تهیه می نمایند . سازمان های مختلفی  با درآمدهای متفاوتی  در این تحقیق  شرکت داشتند. از میان  پاسخگویان  52% از آنها در شرکت هایی کار میکردند که در آمد سالیانه ی آن ها کمتر از 10 میلیون دلار میباشد . و این نشان دهنده ی این موضوع می باشد که  صرفا «شرکت های سرما یه گذاری بزرگ » برای نرم افزار مدیریت ارتبا ط با مشتری ، سرمایه گذاری نمی کنند 

 

crm سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار سی آر ام چیست

کدام واحدها از نرم افزار CRM استفاده می کنند؟

 به این نکته توجه کنید که نباید اجازه دهید  نام «مدیریت ارتباط با مشتری» ذهنیت  شما را به اشتباه برساند . سومین گروهی که بیشترین استفاده را از نرم افزار سی آر ام دارد واحد خدمات مشتریان می باشد .

بازار یابی و فروش ؛ حدود 80 در صد از کاربران سی آر ام گفته اند که تیم فروش آن ها به این نرم افزار دسترسی دارند . البته جای تعجبی هم نمی باشد زیرا بسیاری از ارقام و داده های مورد استفاده ی نرم افزار سی آر ام  از داده هایی  که تیم فروش وارد می کنند به دست می آیند ، در نتیجه  منجر به چشم انداز فروش می شود .

خرید نرم افزار crm

پیش از این مطلب برای شکا دربراره خدمات بسیار متنواع گروه مشاورین بهین تک گستر ارائه دادیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که یکی از مهمترین این خدمات را میتوان خرید نرم افزار crm دانست برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع میتوانید با مراجعه به لینک های مرتبط با ما همراه باشید .اما سوالی که مطرح است را میتوان این موضوع دانست که چرا به خرید این نرم افزار نیزا داریم؟همانطور که برای شما توضیح داده ایم سی آر ام یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که عملکرد مشتری و همچنین شرکت را در قبال یکدیگر بهبود میبخشد .میدانید که امروزه گروه های صنعتی بسیار بزرگ و موفق در دنیا از این ابزار و ابزار های مشابه استفاده میکنند حتی برخی از مهمترین این شرکت ها برای خود سیستم هایی را طراحی کرده اند که بتوانند ریز ترین ویژگی های مشتریان خود را زیر نظر داشته باشند.پس شما هم برای تبدیل شدن به یک ابزار قدرت مند در صنعت خود به این ابزار ها نیاز دارید.پس حتما به خرید نرم افزار crm نیاز خواهید داشت.

جهت مکان یابی کلیک نمایید