خدمات ما

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بهین تک گستر به عنوان یکی از قوی ترین سیستم های ارتباط با مشتریان به زبان فارسی میتواند نیازمندی های سازمان و شرکت شما را در بخش مدیریت رفتاری و سازمانی شرکت و مدیریت پرسنل، افزایش فروش، حفظ مشتریان قدیمی، افزایش وفاداری مشتری، جذب مشتری جدید و ارائه خدمات پس از فروش کمک نماید.

همه خدمات

مدیریت ارتباط با مشتریان CRM چیست ؟

نرم افزار سیستم ارتباط با مشتریان | اتوماسیون اداری و نرم افزار سی آر ام CRM

یکی از نیازمندی های هر شرکت و سازمانی مدیریت بر اطلاعات مشتریان خود یا به عبارتی سیستم ارتباط با مشتریان و سیستم ارائه کننده راهکار های یکپارچه و جامع مدیریت مشتریان و پرسنل است . نرم افزار CRM که مخفف Customer Relationship Management است نرم افزاری یکپارچه برای مدیریت ارتباط با مشتریان توسط کسب و کارها می باشد. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بهین تک گستر به عنوان یکی از قوی ترین سیستم های ارتباط با مشتریان به زبان فارسی میتواند نیازمندی های سازمان و شرکت شما را در بخش مدیریت رفتاری و سازمانی شرکت و مدیریت پرسنل، افزایش فروش، حفظ مشتریان قدیمی، افزایش وفاداری مشتری، جذب مشتری جدید و ارائه خدمات پس از فروش کمک نماید.
 
97
 +

چرخه کار ایجاد شده

742
 +

مشتریان ما

186
 +

سرویس ابری

سوالات متداول

آیا شرکت های بالاتر از 30 یا 40 نفر احتیاج به CRM دارند ؟

خیر، هر شرکتی با هر تعداد پرسنل میتوانند از سی آر ام استفاده نمایند و محدودیتی در تعداد آنها نیست به عنوان مثال شرکت زرین دانه پارس 13 نفر پرسنل دارد و شرکت ایران خودرو 50000 نفر پرسنل همه را میتوان با همین یک نرم افزار مدیریت نمود.

آیا میتوان با سی آر ام از فعالیت هر پرسنل در شرکت با خبر شد ؟

بله با سیستم گزارش دهی که در نرم افزار سیستم ارتباط با مشتریان سی آر ام تعبیه شده است در صورتی که هر کدام از پرسنل وظایف خود را به خوبی انجام ندهد به مدیری که برای آنها در سیستم نرم افزار CRMتعریف شده است گزارش دهی مینماید.

آیا برای کار با CRM بهین تک گستر احتیاج به حضور در شرکت است ؟

خیر، شما میتوانید از هر کجای دنیا با دسترسی به سامانه نرم افزار سی آر ام خود از اطلاعات ثبت شد برای شما با خبر شوید و گزارشات کاری کارمندان خود را در اتوماسیون اداری CRM دریافت نمایید.

آیا می توان به صورت آنلاین نرم افزار را خریداری نمود ؟

بله ، شما میتوانید با کلیک بر روی فروشگاه بهین تک گستر نرم افزار را به صورت انلاین خریداری کرده و متخصصین ما به صورت رایگان برای شما نصب و راه اندازی را انجام میدهند .

نرم افزار CRM شما دارای اپلیکیشن موبایل است ؟

بله ، شما می توانید با اپلیکیشن موبایل هم از راه دور اطلاعات خود را وارد سی آر ام نمایید یا به دیتابیس خود و همچنین انجام فعالیت های خود از طریق موبایل بپردازید .

درخواست دمو و جلسه حضوری

لطفا برای درخواست دمو و جلسه معرفی نرم افزار سی آر ام اطلاعات خود را وارد نمایید

 

 

 

به دنبال ایده های کسب و کار جدید هستید؟ می‌خواهید یک کسب و کار راه بیاندازید ولی ایده‌ی خوبی برای یک استارت‌آپ ندارید؟ خوب دیگر نگران نباشید. اتوماسیون های اداری برای کنترل پروژه و جلسات شما به کمک شما می آیند مطمئن هستیم که این ایده‌های کسب و کار جدید ابعاد تازه‌ای به فکر کسب و کاری‌تان خواهند بخشید.

 

 

برخی از اعضای شرکت بهین تک گستر

1

مهندس شایان عمار سعیدی

مدیریت دپارتمان سی آر ام

2

مهندس حسین طالبی حقه

مدیریت بخش بهینه سازی

toosi

مهندس سپیده طوسی

بخش مشتریان و HR

3

مهندس پوریا محشوریان

مدیریت فنی | دیتا سنتر | سرور ابری

javad

مهندس آرمین مشهدی

مدیریت دپارتمان گرافیک

p10

مهندس مجید رضوانی فر

بخش مالی

p7

مهندس ناصر علی اکبری

کارشناس مدیریت محتوا

p9

مهندس نادر رفیعی

کارشناس مدیریت محتوا

p8

مهندس محمد رضا کریمی

طراح UI و UX

p6

مهندس پوریا انوشیروانی

برنامه نویس

p1

خانم مهندس جهانگیری

کارشناس فروش

p2

خانم مهندس بهجت نیا

کارشناس فروش

p3

خانم مهندس بابایی

کارشناس فروش

p4

خانم مهندس شعبانی

کارشناس فروش

YOUSEFI

خانم مهندس یوسفی

کارشناس فروش

p5

مهندس حسام حقه

طراحی تبلیغاتی | تیزر

چرا بهین تک گستر ؟

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

برخی از تجارب و مشتریان ما

 • n 3
 • n 2
 • n 14
 • 27
 • n 1
 • 25
 • n 6
 • 23
 • n 4
 • 20
 • n 8
 • n 5
 • n 13
 • n 10
 • n 9
 • n 7
 • n 12
 • n 11

نظرات مشتریان

 

دقت بالا و راحتی در عین حال گزارش گیری بسیار دقیق از مواردی بود که اطمینان خاطر من را نسبت به شرکت بهین تک گستر جذب کرد
انبار کانتینری و مدیریت پرسنل از ویژگی های بارز سیستم مدیریت بهین تک گستر است که تمامی فعالیت های سنتی من را رو به حالت سیستمی آورده ، حتی هرجای دنیا قرار داشته باشم انگار که در دفتر کارم هستم
فارم های مرغداری و ارسال گزارشات ما به صورت دستی انجام می شود اکنون با سیستم بهین تک گستر تمامی موارد به صورت سیستم انجام میپذیرد و تمامی مراغداران من رضایت کامل را دارند . سیستم ارتباط با مشتری قوی باعث افزایش فروش من در تمامی نقاط ایران شد
دکتر نوید شایان, مدیریت شرکت زرین دانه پارس

آخرین مقالات آموزشی سیستم ارتباط با مشتریان

جهت مکان یابی کلیک نمایید

 

تماس با ما

البرز،کرج،گلشهر،خیابان پونه شرقی،برج میلاد،طبقه5،.واحد12

دفتر مرکزی : 02634277746

بخش آموزش : 09034081945

بخش فروش : 09355459045
09112441865