Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

سرنخ ها و یا فرصت های فروش Lead در CRM چیست؟

شاید شما شرکت تازه تاسیس باشید و یا شرکتی با سابقه در کسب و کار خودتان . معمولا هر شرکتی برای معرفی خدمات خود به مشتریان از یک نوع سرویسی استفاده مینماید

 

سرنخ ها در CRM چیست؟


شاید شما شرکت تازه تاسیس باشید و یا شرکتی با سابقه در کسب و کار خودتان . معمولا هر شرکتی برای معرفی خدمات خود به مشتریان از یک نوع سرویسی استفاده مینماید :
ممکن است مشتریان شما از طریق دوست و آشنایان با شرکت و تیم شما آشنا شوند.
ممکن است شماره شما را در تراکت های موجود در سطح شهر دیده باشند .
ممکن است تبلیغات شما را در بیلبورد ها دیده باشند.
ممکن است اطلاعات شما و خدمات شرکت شما را از طریق ایمیل ، فکس ، اس ام اس و یا نمایشگاه ها دریافت کرده باشند.
امکان دارد مشتریان احتمالی شما از طریق شبکه های اجتماعی یا از طریق موتورهای جست و جو گر با مجموعه شما آشنا شده باشند.
تمام موارد بالا میتواند یک نوع سرنخ و یا یک نوع Lead در مباحث بازاریابی باشد.
هدف از سی آر ام این است که با برنامه ریزی که بر روی مشتریان احتمالی مینماید این سرنخ ها و لیدها را تبدیل به فرصت های تجاری بالفعل نماید . اطلاعاتی که شما از مشتریان احتمالی خود در سیستم و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ثبت مینمایید میتوانید با برنامه ریزی خود به تیم فروش و بازاریابی خود بدهید تا مشتریان احتمالی را تبدیل به فرصت های تجاری نمایند. هر کسب و کاری که به خوبی از سرنخ های فروش خود استفاده نماید و انها را به نتیجه مطلوب برساند میتواند از رقبای احتمالی خود پیشی بگیرد.


سرنخ ها شامل چه مواردی است ؟

سرنخ هایی که در سیستم شما ثبت میشوند نقطه قوت هر شرکتی است پس زمان گذاشتن برای آن میتواند به سود مجموعه شما باشد .این سرنخ های  فروش CRM میتواند به شرح ذیل باشد :
نام و نام خانوادگی مشتری احتمالی
ایمیل و سایت مشتری
شماره تماس / شماره دفتر مرکزی / شماره فکس / شماره داخلی / شماره موبایل کارمند و ...
از کجا با مجموعه شما آشنا شده اند ( معمولا در گردش کار هایی که برای سیستم شما تنظیم میشود میتوانید تعریف نمایید که مشتریان احتمالی شما از چه طریقی با شما آشنا شده اند )
کشور/ شهر / منطقه / کد پستی مشتری احتمالی
ایمیل / سایت / شبکه های اجتماعی و ...
آدرس مشتری احتمالی
توضیحات جامع جهت پیگری سرنخ های فروش
شما میتوانید با تنظیمات democrm مجموعه خود به و دادن دسترسی هر بخش به تیم فروش و بازاریابی خود از پیگیری سرنخ های خود با خبر گردید و همچنین گزارش عملکرد پیگیری های سرنخ های خود را از کارمندان خود دریافت نمایید.

شما میتوانید با از طریق آموزش هایی که در آینده در بخش آموزش CRM در سایت democrm منتشر میشود این آموزش ها مجازی را سپری نمایید و از سرنخ های خود بالاترین بازخورد را برای شرکت خود دریافت نمایید.
در آینده آموزش های لازم در مورد وارد کردن اطلاعات و سرنخ ها در CRM را در بخش آموزش CRM برای شما قرار خواهیم داد.


برخی از لینک های مفید democrm

سرنخ سی آر ام چیست - سرنخ سی آر ام - سرنخ در crm - سرنخ در سی آر ام

جهت مکان یابی کلیک نمایید