مدیریت فرصت های فروش با سیستم فروشنده سی ار ام ویتایگر

مدیریت فرصت های فروش با سیستم فروشنده سی ار ام ویتایگر

 

مدیریت فرصت های فروش با سیستم فروشنده سی ار ام ویتایگر

ویتایگر در زمینه بازاریابی خود، قابلیت‌های ویتایگر سی‌آرام (Vtiger CRM) خود را برای کمک به مدیریت فروش بدین گونه شرح می‌دهد:

-ارائه دیدگاه از تمامی زوایا اطلاعات فروشنده، شامل قراردادها و ارتباطات  

-فروشندگان می توانند با دیگر تلاش‌های مشتری‌محور از قبیل رکوردهای مشتری، فرصت‌ها، سفارش‌ها و ...ارتباط داشته باشند .

- فروشندگان می توانند با ایجاد کمپین‌های بازاریابی و دیگر فعالیت‌های مرتبط با فروش ارتباطات مستمر و پایدار داشته باشند .

در حقیقت هدف ویتایگر ارائه خدماتی است که که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا ارتباط با فروشندگان خود را مدیریت کنند و ارتباطات بین دیگر سازمان های تحت پوشش و مشتریان خود را تسهیل نمایند.

نکته مهمی که حایز اهمیت و بسیار مهم می باشد این است که مشتریان نسبت به قبل بسیار هوشیارتر شده‌اند، آن‌ها بعد از کسب اطلاعات در مورد محصول مورد نظر ، درنهایت تصمیم به خرید می‌گیرند. بنابراین تیم فروش می‌بایست خود را با مشتریان وفق دهد و به‌دنبال ایجاد روابط عمیق‌تر با مشتریان باشد.

با استفاده از امکانات بخش فروش Vtiger CRM، تمامی ابزار های  راهنمایی‌های موردنیاز در پروسه فروش برای فروشندگان فراهم می‌گردد، بنابراین فروشندگان شما می‌توانند بسیار موثرترعملیات فروش را انجام دهند. راهکارهای فروش در ویتایگر سی‌آرام، بر اساس استانداردهای جهانی فرآیندهای اجرایی فروش است و گزارشات شفاف و دقیقی را برای مدیران و فروشندگان ارائه می‌دهد. از دیگر امکانات راهکارهای فروش ویتایگر  CRM، فراهم نمودن شناختی جامع از تفاوت‌ها و ارزش‌های مشتریان است. درنتیجه تیم فروش می‌تواند در جهت اقدام به فروش‌های متفاوت، برای مشتریان مختلف، گام‌های مثبتی را بردارد.

به طور کلی ابزارهای فروش دردسترس، گزارشات و داشبوردهای خردمندانه و راهکارهای فروش در CRM، یک ابزارضروری برای تیم فروش و مدیران است. واحد فروش با استفاده از این ابزار، فرایند‌های جاری را به صورت خودکار انجام داده تا از مشتریان سازمان، دیدگاه واحدی به‌وجود آید. نتیجه‌ی این دیدگاه افزایش فروش، کوتاه‌کردن زمان مراجعه تا زمان فروش و رضایت‌مند‌ی هر‌چه بیشتر مشتریان از مجموعه خواهد بود و باعث می شود وفاداری مشتریان به برند شما بیشتر شود . سی‌آرام کلیه‌ی اطلاعات موردنیاز و فعالیت‌های مرتبط را به‌راحتی در دسترس شما قرار می‌دهد تا به جای گرد‌آوری اطلاعات، تمامی وقت خود را صرف فروش نمایید.

چالش های مدیران فروش , چالش های فروش  , مشکلات فروش , راه حل های مشکلات فروش , راه حل چالش های فروش , مدیریت فرصت های فروش ویتایگر , مدیریت فروش با ویتایگر

CRM بخش فروش سازمان را قادر می‌سازد تا بطور دقیق فعالیت‌های فروش را برنامه‌ریزی، کنترل و پیش‌بینی کند، سیستم فروش را به‌سرعت تجزیه و تحلیل کند، وظایف را به‌ صورت کارآمد و به وسیله اعلان مدیریت کرده و گزارشهای تحلیلی به هنگام داشته باشد. شما می توانید کمپین های بازاریابی مختلفی را طراحی و اجرا کرده و فرآیندهای یکپارچه  و هماهنگی را برای تیم فروش خود تعریف نمایید. نرم افزار CRM ویتایگر کلیه اطلاعات مورد نیاز و تمامی فعالیت هایی که مرتبط با فروش در مورد مشتری مورد نظر است را در دسترس شما قرار می دهد تا به جای گردآوری اطلاعات و تهیه گزارشات، تمام وقت خود را صرف فروش نمائید. Vtiger CRM شما را قادر می‌سازد تا نسبت به مشتریان و مشتریان بالقوه، دیدگاهی کامل و با تمامی جزییات و تمام و کمال داشته باشد. تمامی فعالیت های بالا به همراه  گزارشات و گرد آوری توضیحاتی که در مورد مشتری مورد نظر داخل پرونده مشتری مورد نظر شما است دیگر لازم نیست تا از نرم افزارهای اکسل و … جهت نگهداری اطلاعات مشتریان استفاده نمایید.

موارد زیر برخی از امکاناتی است که نرم افزار CRM ویتایگر در حوزه مدیریت بازاریابی و فروش در اختیار شما قرار می دهد:

با سیستم مدیریت فروش سی آر ام ویتایگر هیچ سرنخ فروشی را از دست نخواهید داد و فاز پشتیبانی شرکت شما به درجه عالی خواهد رسید

— شایان سعیدی

قطعا اگر عارضه های فروش مجموعه خود را بهتر بشناسید، در جهت رفع آنها راهکارهایی را خواهید یافت و در نهایت این امر به فروش بیشتر مجموعه شما می انجامد.در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر بهین تک گستر فرصت های فروش مجموعه خود را بهتر خواهید شناخت و ابزارهای قدرتمند آن در جهت رسیدن شما به فروش بیشتر کمک خواهد کرد .برخی از ویژگی های برجسته ماژول فرصت های فروش در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر بهین تک گستر عبارتند از :

ویژگی سی آر ام سیستم مدیریت فروش و فروشنده ویتایگر

مدیریت و نظارت مشتریان بالقوه از لحظه تماس تا لحظه فروش
مدیریت فرصت های فروش و سرنخ های فروش
صدور پیش فاکتور و فاکتور
مدیریت سفارشات و اطلاع رسانی های خودکار به مشتریان از روند رسیدگی به سفارشات از طریق ایمیل و پیامک
ارزیابی عملکرد کارکنان فروش
امکان تعریف گردش کارهای مختلف و حتی گردش کار شرکت و یا سازمان شما در کل فرآیند بازاریابی و فروش
امکان تهیه گزارشات متنوع و نامحدود بدون نیاز به کدنویسی
تعیین اهداف فروش و رصد کردن لحظه ای آنها
امکان تعریف تیم های فروش و امکان مقایسه بین تیم های فروش
امکان تعریف حوزه ها و نمایندگیهای فروش مختلف و نامحدود
طراحی کمپین های بازاریابی و بودجه بندی آنها
گزارش گیری از میزان اثربخشی کمپین ها و مقایسه کمپین های مختلف از نظر بازدهی
قابلیت سفارشی سازی مراحل فروش
امکان مدیریت و عارضه یابی فروش با استفاده از قیف فروش
امکان تعریف مقادیر و درصد موفقیت فرصت های فروش
قابلیت ایجاد کارتابل برای هر فرصت فروش بصورت مجزا
امکان درج فعالیت،رویداد،وظیفه و... برای فرصت های فروش با قابلیت ارجاع امور به پرسنل
قابلیت تعریف مخاطبین و سازمانهای مرتبط با هر فرصت
مدیریت حوزه ها و سهمیه بندی (مدیریت مناطق جغرافیایی)
امکان ایجاد سفارش فروش ،مرتبط با فرصت های فروش
امکان وروردی و خروجی اطلاعات از فایل اکسل
امکان درج سند در پرونده ی هر فرصت فروش
امکان ایجاد پیش فاکتور مرتبط با هر فرصت فروش
امکان دسته بندی مشتریان بر اساس معیارهای مختلف و محصولات مختلف

 

Add comment


Security code
Refresh

نظرات مشتریان

 

دقت بالا و راحتی در عین حال گزارش گیری بسیار دقیق از مواردی بود که اطمینان خاطر من را نسبت به شرکت بهین تک گستر جذب کرد
انبار کانتینری و مدیریت پرسنل از ویژگی های بارز سیستم مدیریت بهین تک گستر است که تمامی فعالیت های سنتی من را رو به حالت سیستمی آورده ، حتی هرجای دنیا قرار داشته باشم انگار که در دفتر کارم هستم
فارم های مرغداری و ارسال گزارشات ما به صورت دستی انجام می شود اکنون با سیستم بهین تک گستر تمامی موارد به صورت سیستم انجام میپذیرد و تمامی مراغداران من رضایت کامل را دارند . سیستم ارتباط با مشتری قوی باعث افزایش فروش من در تمامی نقاط ایران شد
دکتر نوید شایان, مدیریت شرکت زرین دانه پارس