Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

درخواست پیاده سازی نرم افزار سی آر ام CRM

درخواست پیاده سازی نرم افزار سی آر ام CRM

درخواست پیاده سازی نرم افزار سی آر ام CRM

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با راه کارهای سازنده خود طیف وسیعی از ایمیل مارکتینگ را شامل می شود و همچنین برای فعالیت ها و مدیریت پروژه ها و فراتر از آن قابلیت هایی بیش از CRM ارائه می دهد. در واقع نرم افزار CRM راه کاری یک مرحله ای برای مدیریت سازمان شما برای کسب و کاری قوی تر می باشد.

ایمیل مارکتینگ

تنها در ۴ مرحله به نتیجه مطلوب خود دست می یابید: تعیین هدف، ساخت و طراحی، ارسال ایمیلی زیبا به مشتریان خود، و مشاهده تعامل و مشارکت مخاطبان برای پیگیری نظرات آنها وساختن ایمیل های بیشتر برای ارسال در آینده. در آخر تقویت ذهن مشتریان با استفاده از اطلاعات و ساختن دورنمایی از پیشرفت کسب و کار انها و همچنین کمک به آنها برای شناخت بهتر علایق و خواسته هایشان و چگونگی استفاده بهتر از فرصت های جدید.

درخواست پیاده سازی نرم افزار سی آر ام CRM

مدیریت پروژه

ایجاد پروژه های مرتبط با مشتریان یا موارد پشتیبانی

تنظیم نقاط عطف پروژه و تعیین وظایف به کاربران یا گروه های کاربری

با پیشرفت این پروژه، با استفاده از سیستم نظر دهی و فایل پیوست تمامی موارد را در کنار یکدیگر قرار دهید، و در ادامه مسیر پروژه می توانید سرعت پیشرفت و رویدادهای اخیر آن را پیگیری نمایید.

پورتال مشتریان

افزایش تجربیات مشتریان با قابلیت ارائه دسترسی به پورتال مشتریان

حفظ یک کانال ارتباطی و به اشتراک گذاری پرونده ها و فایل ها

ارائه درخواست خدمات مشتری از طریق پورتال برای مدیریت پروژه های حرفه ای تر

تقویم و مدیریت وظایف

– استفاده از تقویم شمسی نرم افزار CRM برای ایجاد، تخصیص ، مدیریت وظایف و رویدادهای مرتبط با فرصت ها، مشتریان، پرونده ها و یا دیگر موارد ثبت شده.

– تنظیم قابلیت نمایش تقویم بین کارکنان و مدیران، و تنظیمات هشدار وقایع و رویدادها، از منوی کشویی به ایمیل

گزارش گیری

– قابلیت نگهداری تمامی فیلدها و رکوردها با استفاده از بخش گزارش گیری 

– بخش بندی به قسمت های مختلف از جمله تعداد ایمیل های باز شده و باز نشده ،تعداد کلیک برروی لینک ها و…، انجام محاسبات عددی مستقیما با استفاده از بخش گزارش گیری نرم افزار CRM فارسی و همچنین خروجی گرفتن از داده ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر

مدیریت اسناد و فایل ها

– ذخیره سازی و سازماندهی فایل ها با استفاده از سیستم مدیریت اسناد نرم افزار CRM

– مرتبط سازی فایل ها با فرصت ها، پروژه ها و یا دیگر سوابق و انتشار فایل ها مستقیما از طریق ایمیل و یا

گروه ها و کنترل دسترسی ها

– کنترل سلسله مراتب سازمانی و ساختار گروه ها را شامل می شود در این قسمت شما می توانید دسترسی مدیران را برای مشاهده تقویم کارکنان فعال نمائید و همچنین مدیران بتوانند مشخص نمایند که چه کسانی به کدامیک از قسمت های CRM دسترسی داشته باشند.

مدیریت انبار (انبار داری)

– سازماندهی و پیگیری مقدار محصولات موجود و خدمات

– استفاده از کتاب قیمت برای قوانین قیمت گذاری های مختلف برای گروههای مختلف مشتریان

– استفاده از سفارشات خرید برای دادن سفارش خرید محصول به فروشندگان مرتبط

– ارسال و پیگیری پرداخت های الکترونیکی و درخواست پرداخت برای کالاها وخدمات

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره لیست قیمت ها  و جلسات حضوری با ما در تماس باشید

 

 

جهت مکان یابی کلیک نمایید