Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

مقالات برگزیده CRM

🔥روش دسته بندی مشتریان

🔥دسته بندی مشتریان در CRM

🔥نرم افزار شوگر CRM

🔥نرم افزار مدیریت فروش CRM

🔥نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری

🔥نرم افزار جمع آوری اطلاعات

🔥CRM چیست؟

🔥نرم افزار سی آر ام آنلاین

🔥نرم افزار سی آر ام کلود

🔥نرم افزار سی آر ام ابری

🔥پلتفرم پشتیبانی مشتریان CRM

🔥سامانه ثبت اطلاعات مشتری

🔥دوره آموزش نرم افزار CRM

🔥سامانه پشتیبانی مشتریان

🔥بهترین برنامه CRM

🔥نرم افزار تحلیل مشتریان

🔥دوره آموزش نرم افزار CRM

🔥خرید نرم افزار فروش CRM

🔥نرم افزار تحقیق بازار

🔥نرم افزار تحقیق بازار مشتریان

🔥چگونه تحقیقات بازار انجام دهیم

🔥نرم افزار تعامل با مشتریان

🔥نرم افزار مدیریت پروژه تحت وب

🔥نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین

🔥نرم افزار صدور فاکتور

🔥سیستم صدور فاکتور آنلاین

🔥نرم افزار گزارش گیری از مشتری

🔥خرید نرم افزار مدیریت فروش

🔥نرم افزار بازاریابی و فروش

🔥نرم افزار شوگر CRM

🔥قیمت نرم افزار CRM

🔥نرم افزار مدیریت فروش

🔥CRM چیست؟

🔥خرید نرم افزار سی آر ام

🔥نرم افزار فروش کالا

🔥بهترین نرم افزار CRM

🔥خرید نرم افزار فروش CRM

🔥قیمت نرم افزار مدیریت مشتری

🔥خرید نرم افزار افزایش فروش

🔥نرم افزار فروش در دوره رکود

🔥راهکار افزایش فروش با CRM

🔥راهکار افزایش درآمد

🔥نصب نرم افزار سی آر ام

🔥کاربرد نرم افزار CRM

🔥نرم افزار سی آر ام فارسی

🔥CRM تحت وب

🔥نرم افزار ثبت اطلاعات مشتری

🔥بهترین نرم افزار CRM

🔥نرم افزار CRM ایرانی

🔥نرم افزار سی آر ام فارسی

🔥قیمت CRM

🔥خرید CRM

خرید نرم افزار CRM

Crm Software Type Pie

شش کاربرد نرم افزار CRM

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشترینرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و یا سی آر ام در افزایش سود و کاهش هزینه از طریق مکانیزاسیون و سازمان دهی در فرایند های کسب و کار به مدیران و صاحبان کسب و کار کمک می کند . بنابراین باعث افزایش وفاداری و رضلیت مشتریان سازمان در حوزه ی بازاریابی و فروش و خدمات می شود.

 

گروه بهین تک گستر به عنوان یکی از بهترین شرکت ارائه دهنده سی آر ام در ایران با خدمات بسیار زیادی با شما همراه خواهد بود:

قیمت سی آر ام

قیمت نرم افزارcrm

6 کاربرد مهم نرم افزار سی آر ام

از پرکاربرد ترین استفاده های نرم افزار سی آر ام :

1- مدیریت فروش

همانطور که می دانید هر سازمان و یا شرکتی در تلاش است که از رقبای خود جلو بیفتد . لازمه ی چنین اتفاقی این است که تیم فروش بر اطلاعات دقیق و بروز و عوامل اصلی در حوزه ی فروش تمرکز نمایند. چنین اتفاقی اهمیت داشتند یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را نشان می دهد . به کاربردن نرم افزار سی آر ام در سازمان کمک می کند تا فرایندهای داخلی سازمان سریعتر و راحت تر پیش بروند . همچنین کارشناسان و تیم فروش به جای اینکه درگیر مسائل حاشیه ای روزانه شوند تمرکز اصلی را بر هدف اصلی یعنی فروش می گذارند . و در چنین شرایطی تجربه ای مطلوب و متفاوت برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد.

کاربرد نرم افزار سی آر ام

2- مدیریت بازاریابی

افزایش رشد و گسترش هر کسب و کاری در سازمان بستگی به ارتقا و بهبود روابط با مشتریان دارد . غالبا تمام صاحبان کسب و کار می خواهند که مشتریان فعلی را راضی و وفادار نگه دارند ، مشتریانی جدیدی را نیز جذب کنند و همچنین سازمان و کسب و کار را از طریق گسترش دهند . بنابراین نرم افزار سی آر ام شرایط درک مشتریان را فراهم خواهد کرد. با آنالیز کردن اطلاعات بازاریابی و تحلیل قدرتمند رفتاری امکان هدف گذاری و تقسیم بندی مشتریان فراهم خواهد شد . و صاحبان و مدیران می توانند علاقه مندی و انتظارات مشتریان را بیابند و با پیامی مناسب و در زمانی مناسب آن ها را با خود همراه کنند .

3- مدیریت خدمات پس از فروش

برای ارائه ی خدمات و محصولات عالی به مشتریان باید ابتدا رضایت آن ها را جلب نمایید . و این در گرو جلب رضایت پرسنل سازمان می باشد . سپس با رفتار و عملکردهای بسیار مناسب و رضایت بخش پرسنل و تیم فروش است که مشتریان نیز ترغیب خواهند شد که روابط و تعاملاتشان را با سازمان و کارکنان شما ادامه دهند .

4- بانک اطلاعات مشتریان

در نرم افزار سی آر ام یا مدیریت ارتباط با مشتری امکان تعریف و تفکیک مشتریان حقوقی و حقیقی وجود دارد. و سازمان این امکان را دارد که برای مشتریان زیر مجموعه تعریف کنند و یا افراد حقیقی را با مشتریان حقوقی متصل نمایند . تمام این امکانات و در کنار قابلیت های فرم سازی که این امکان را به شما میدهد که فیلدهای مورد نیاز خود را به  سیستم اضافه کنید موجب می شود که یک بانک اطلاعاتی جامع از مشتریان در اختیار داشته باشید و در جهت تحقق اهداف مختلف سازمان آن ها را به کار ببرید .

5- مدیریت خدمات پشتیبانی (Helpdesk)

د رهمه ی شرایط و موقعیت ها مشتریان در بیرون از سازمان نمی باشند و در برخی از شرایط مانند واحد نت و یا واحد های سازمان دهی مثل IT ، منظور از مشتریان پرسنل دیگر واحدهای سازمان محسوب می شود ، نرم افزار سی آر ام با به کاربردن امکاناتی مانند لیست وظایف و گردش کارها ، پایگاه دانش، تقویم برنامه ریزی خدمات، مدیریت Case (یا تیکت یا issue یا مورد)، امکانات مورد نیاز برای راهاندازی سیستم خدمات پشتیبانی را ارائه می دهد .

6- کاتالوگ محصولات

یکی از مشکلات سازمان ها و شرکت هایی که دارای چندین محصول و یا خدمات می باشند بروزرسانی کاتالوگ ها و مدیریت آن است . نرم افزار سی آر ام این قابلیت را دارد که کاتالوگ محصولات را ثبت کند . این امکان و اتصال آن به پورتال پرنیان باعث این می شود که تغییرات کاتالوگ محصولات به صورت اتوماتیک به فروشگاه و یا پورتال اینترنتی انتقال داده شود .

کاربرد نرم افزار سی آر ام

6کاربرد مهم سی آر ام در سال 2018

چند گام برای بازاریابی کسب و کار جدید شما

علاوه بر چیستی و چگونگی کیفیت محصول و خدمات و بازار شما، تنها چیزی که در هر کسب و کاری بسیار مهم می باشد بازاریابی است . بازاریابی می تواند اساسی ترین حوزه ی تخصصی برای هر کسب و کاری باشد . و در صورتی که شما به عنوان یک مدیر تازه کار  یک متخصص در این حوزه نباشید چه اقدامی باید انجام دهید ؟

گام اول: مخاطبین خود را تعریف کنید

در قدم اول یک پروفایل برای مخاطبین خود بنویسید : مانند :

کودکان و مردها و زنانی که از ورزش دویدن لذت می برند. این افراد می توانند در سنین 15 تا 80 قرار داشته باشند . و در فاصله ای نزدیک از فروشگاه زندگی می کنند و دویدن را به عنوان یک ورزش و یا لذت های زندگی خود به مدت چند ماه و یا چند سال دنبال می کنند .

در قدم دوم ، آن ارزش هایی که شما برای آن ها قائل هستید را مشخص کنید . کثلا به چه دلیل آن ها باید از شما خرید نمایند . و ما تجهیزات و محصولاتی را به آن ها ارائه می دهید که آن ها را در ورزش مورد علاقه ی خود یعنی دویدن رشد و بهبود می دهد . و ما با سایر فروشگاه های در این حوزه متفاوت می باشیم چرا که ما نسبت به تازه کار بودن و یا نبودن هر فرد به آن ها خدمات ارائه می دهیم . این موارد شما را در  این که چه مشتریانی دارید و یا می توانید داشته باشید و برای آن ها در زمینه ی خدماتتان چه پاسخ صریحی دارید یاری می دهد .

گروه بهین تک گستر به عنوان اصلی ترین گروه ارائه دهنده سی آر ام با ارائه خدمات زیر نیز با شما همراه خواهد بود:

مدیریت ارتباط با مشتری crm

مدیریت ارتباط با مشتری چیست

خرید نرم افزار crm

پیش از این مطلب برای شکا دربراره خدمات بسیار متنواع گروه مشاورین بهین تک گستر ارائه دادیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که یکی از مهمترین این خدمات را میتوان خرید نرم افزار crm دانست برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع میتوانید با مراجعه به لینک های مرتبط با ما همراه باشید .اما سوالی که مطرح است را میتوان این موضوع دانست که چرا به خرید این نرم افزار نیزا داریم؟همانطور که برای شما توضیح داده ایم سی آر ام یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که عملکرد مشتری و همچنین شرکت را در قبال یکدیگر بهبود میبخشد .میدانید که امروزه گروه های صنعتی بسیار بزرگ و موفق در دنیا از این ابزار و ابزار های مشابه استفاده میکنند حتی برخی از مهمترین این شرکت ها برای خود سیستم هایی را طراحی کرده اند که بتوانند ریز ترین ویژگی های مشتریان خود را زیر نظر داشته باشند.پس شما هم برای تبدیل شدن به یک ابزار قدرت مند در صنعت خود به این ابزار ها نیاز دارید.پس حتما به خرید نرم افزار crm نیاز خواهید داشت.

-- --