Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

Images

مراحل پیاده سازی سی آر ام

پیشتر برای شما درباره اهمیت و دلایل نیاز به نرم افزار سی آر ام بسیار صحبت کرده ایم اما در این مطلب برای شما خواهیم گفنت که مراحل پیاده سازی سی آر ام چیست و چگونه انجام میگیرد.همچنین به خاطر داشته باشید که بهترین مدیران اجرایی مدیرانی هستند که به خوبی به مدیریت ارتباط با مشتری میپردازند تا علاوه بر حفظ مشتریان وفادار خود به خوبی به جذب مشتریان جدید نیز بپردازند.

اصلاح جهت حرکت و تشخیص انحراف معیار تا هدف ، از مهمترین نکات برای رسیدن به هدف می باشند . در روش های اجرای سی آر ام ،  شما باید بعد از شناخت اولیه ، ایمانتان به نتیجه کا را افزایش دهیدو تلاش کنید که بدون تغییر درخواست ها ان ها برآورده کنید . و پس از اجرای سی آر ام ، زمان کافی برای ایجاد درخواست و تغییر ان خواهی داشت . بنابراین توجهتان را بر بگذارید که سیستم در حال اجرا با مستند اولیه نیازمندی ها همخوانی داشته باشد.

همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت بهین تک گستر همراه باشید:

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری crm

پیاده سازی crm

اجرا و پیاده سازی سی آر ام

در صورتی که در طول روند اجرای سی آر ام ، متوجه تغییرات در ساختار باشید ، مشکل را از دو جهت می توان بررسی کرد:

    عدم شناخت کسب و کار خود

    عدم شناخت صحیح درخواستهای خود

ممکن است به هر کدام از این دلایل ، این اتفاق بیفتد که لازم است دوباره کار را از اول شروع کنید .

برای برطرف کردن این مشکل ، یکی از راه حل های عملیاتی و کم هزینه ، استفاده از زیر ساختی می باشد که از نتایج مثبت و صحت عملکرد آن مطمئن باشیم .

هنگامی که از فروش خود در سازمان راضی نیستید و یا اصلا فروشی ندارید ، می توانید از یک نرم افزار سی آر ام که راه حل مناسب و ارزانی می باشد استفاده کنید ، و بنابراین فروش و رضایت مشتری خود را در سازمان ایجاد کنید .

شیوه های اجرای سی آر ام

بنابراین باید سعی کنید نطم درونی سازمان را بر اساس نرم افزار سی آر ام تغییر دهید .

مزیت اجرای نرم افزار سی آر ام ، انعطاف در پیاده سازی آن است ، یعنی می توانید هم از یک سرویس ابری و آنلاین و یا بر تمام سرورهای خود ان را پیاده کنید .

توجه داشته باشید که اهدافی مانند : مسئولیت پذیری ، نظارت غیر مستقیم، صحیح کارکنان، روال ارزیابی ، ایجاد انگیزه، کنترل منظم، و زمان بندی و... از اهداف و نیاز های جدانشدنی برای یک سازمان و مدیران کسب و کارهای مختلف می باشد و همگی در تلاشند که این اهداف را هر چه زودتر بدست آورند ، و بدست آوردن و تحقق یافتن این نیاز ها ، در گرو استفاده از نرم افزار سی آر ام مناسب برای سازمان می باشد . نرم افزاری که کاربردی و بروز و عملگرا باشد و بتوان ب نتایج حاصل از آن اطمینان کرد .

اکنون این موضوع را بررسی می کنیم که برای محقق شدن اهداف مورد نظر سازمان باید چه اطلاعاتی را جمع آوری کرد:

برای این منظور ، شما این سئال را قبل از اجرای سی آر ام از خود بپرسید که ، آیا نرم افزار سی آر ام می تواند جواب گوی این اهداف و انتظارات سازمان باشد یا نه !

سپس ،

این سوالات را در نظر بگیرید:

آیا برای هر نوع مشتری در سازمانتان نیاز به دیدگاه های مختلفی دارید؟

آیا می خواهید که گزارشات فروش را به صورت ماهانه بررسی کنید؟

آیا چرخه فروش شما منحصر به فرد است؟

آیا شما نیاز دارید که مراحل مختلف سیستم را سفارشی کنید؟

آیا می خواهید از مزایای سفارشی سازی بهره مند شوید؟

چطور میتوانم برای کارکنان انگیزه ایجاد کنیم تا از سی آر ام  استفاده کنند؟

توجه داشته باشید که ، اگر کارکنان سازمان شما در زمان شروع استفاده از سی آر ام  ، از زمان خود را تنها 25 درصد صرف وارد کردن اطلاعات کنند ، سازمان با مشکل مواجه خواهد شد .

بنابراین بسیاری از معضلات و مشکلاتی در نتیجه استفاده از سی آر ام به وجود می آید و منجر به شکست آن می شود ريا، به دلیل کیفیت پایین و ضعیف آموزش ها و مهارت ها می باشد . پس سطح آگاهی و دانایی کارکنان را باید افزایش داد و الگوهای کاری و رفتاری جدیدی در میان آن ها ایجاد کرد .  ضعف در آموزش ها باعث تغییرات نادرست و اگوهای رفتاری ناصحیحی در بین آن ها می شود . بنابراین یک برنامه ی آموزشیب منظم و صحیح برای کارکنان ایجاد کنید که دارای مطالب و محتواهای آموزشی و مهارت های لازم باشد .

بهترین شیوه پیاده سازی سی آر ام

یک سیستم سی آر ام می بایست ، به همهی سوابق و ایمیل ها و تماس ها ی شما دسترسی داشته باشد . در صورتی که سیستم سی آر ام را به سیستم بازاریابی سازمانتان یکپارچه کنید ، متوجه می شوید که چه زمان و چگونه ، یک مشتری بالقوه به مشتری بالفعل تبدیل شود .

در صورتی که تصمیم بگیرید از سی آر ام در سازمان استفاده کنید ، ابتدا مطمئن شوید که مدیر سازمان اجرزا و استفاده از آن را نیاز می داند ، و کارکنان نیز دیگر از روش های سنتی مانند اکسل نباید استفاده کنند . و دیدگاه رابطه ی مستقیم باشتری در سازمان باید ایجاد گردد .

برای اجرا و پذیرش پروژه های سی آر ام در سازمان ، کار بارایانه و راحتی با آن در سازمان نیاز است . چرا که عده ای از کارکنان سازمان در زمینه ی کار با کامپیوتر ضعیف می باشند و از استفاده از آن ترس و واهمه دارند .

بنابراین ، سی آر ام یک نرم افزار برای اثربخشی بیشتر ، افزایش فروش سازمان و بهبود روابط با مشتریان می باشد ، بنابراین لازم است که قبل از تهیه سی آر ام ، سوالاتی را ازخود بپرسید و با مشاوران متخصص در این حوزه مشورت کنید .

در نتیجه اگر سازمان قبل از تهیه سی آر ام ، خود را آماده رویارویی با آن نکند ، ممکن است در پیاده سازی و استفاده از آن دچار مشکل شود ، و کل پروژه را به خطر بیندازد ، و در نهایت سی آر ام عامل شکست محسوب می شود !

شرکت بهین تک گستر افتخار دارد که با استفاده از خدمات زیر با شما همراه باشد:

نرم افزار مشتری مداری

تعریف مدیریت ارتباط با مشتری

جهت مکان یابی کلیک نمایید