Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

Images

خطرات نبود سی آر ام

پیشتر برای شما گفتیم که شرکتتان بسیار به نرم افزار سی آر ام نیاز دارد اما در ادامه یا نطملب به بررسی پاسخی برای این سوال خواهیم بود اگر از سیستم و نرم افزار مدیریت ارتباط مشتری استفاده نکنیم چه مشکلات متوجه ما خواهند شد.به عبارت دیگر به بررسی این موضوع میپردازیم که مشکلات در غیاب سی آر ام چیستند. زمانی که می خواهید فرایند ها و ابزارهای سازمان را تغییر دهید در حال گرفتن تصمیم بزرگی هستید .

زمانه که میخواهید یک شرکت را تاسیس کنید و به سود آوریترین حالت ممکنه برسانید پس باید تصمیم گرفته باشید که به سی آر ام نیاز دارید یا نه مخصوصا اینکه این تصمیم به سرما یه ی مالی هم نیاز داشته باشد .این موضوعی است که ما در ادامه این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت و برای شما به بررسی خطرات مهم در نبود سی آر ام خواهیم پرداخت.همچنین شما میتوانید با مهمترین خدمات گروه بهین تک گستر نیز همراه باشید:

نرم افزار مدیریت ارتباط بامشتری

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری Crm

نبود سی آر ام

7 زنگ خطر در نبود سی آر ام

مشکلات بسیار زیادی برای خرید سی آر ام و نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری وجود دارد اما باید توجه کنید که نبودشان برای شما 7 خطر را بیشتر میکند:

1- تولید و بازده کاری شما پایین است

فرایندهایی که سنتی و دستی می باشند ، ماننند اکسل و یا کاغذ ، زمانی زیادی را می طلبد . بنابراین راه های راحت تری برای انجام این کارها وجود دارد ، مانند نرم افزار  سی آر ام که جای فرایند های دستی را به وسیله ی رابط کاربری مشترک ، وظایف تکرار شونده ، و ورود اتوماتیک داده ها و .... گرفته است.

بنابراین ف این جایگزینی باعث فروش بیشتر ، و افزایش تولید و بهره وری می شود. به معنی که نرم افزار سی آر ام باعث 41درصدی فروش در کسب و کار شود .

2- ضعیف شدن ناگهانی همکاری بین دپارتمان های کسب و کار شما

گاهی پیش م ی آید که واحد های انحصاری جای خود را به دپارتمان های شرکت می دهد ، و در این صورت ، به مرور از دپارتمان ها فاصله گرفته و تاثیر پذیری و تاثیرگذاری خود را از دست می دهند . و در این شرایط است که پتانسیل ها و سرنخ های فروش با تمام قسمت ها در اتباط می باشد و ممکن است آن ها ناامید و دلسرد شوند از اینکه کسی به نیاز های آنان به درستی پاسخ نمی دهد .

نرم افزار سی آر ام این زمینه را فراهم می کند که هر شخصی در سازمان بتواند ، اطلاعات هر مشتری و چرخه ی عمر را بررسی کند .و این موارد، از ویژگی های اشتراک گذاری داده ها و داشبورد تیمی سی آر ام می باشد .

3- کارمندان به درستی پاسخ مشتریان را نمی دهند

گاهی به دلیل خجالتی بودن فروشندگان  و یا هر دلیل دیگری ، از عهده ی پاسخگویی مشتریانی که هنوز قطعا مشتری نشده تند بر نمی آیند و یا شانه خالی می کنند ، و باعث می شوند که بخاطر تماس برقرار نکردن کسی با مشتریان ، فروش از دست برود . بنابراین این شغل ؛ شغل این افراد نیست !

نرم افزار سی آر ام همانند یک پایگاه مرکزی اطلاعات عمل می کند و برای هر ارتباطی با مشتریان ، اطلاعات مختصری در مورد آن ها می دهد . و این اطلاعات در مورد اینکه کجا و چه کسی و چه زمانی به شما ارائه می دهد و تصویری روشن از مشتریان را برای شما مشخص می کند .

4- داده های ورودی شما به خوبی آنالیز نمی شود

شما قصد دارید که مشتریان را بخوبی بشناسید و بدانید که آن ها چه می خواهند ، و شاید چیزهایی وجود داشته باشد که شما از آن ها بی اطلاع باشید ، که داده ها آن ها در اختیارتان می گذارد .

نرم افزار سی آر ام باعث می شود که شما مشتریان را به وسیله ی تحلیل گذارش ها و اطلاعات ، بهتر درک کنید . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید : رفتار شناسی دیجیتالی ، جمعیت شناسی، عادات فصلی، نگرش خرید و ... را به دست آورید .

نبود سی آر ام

مهمترین مشکلات در نبود سی آر ام

5- سطح رضایت مندی مشتریان شما پایین است

در صورت ایجاد حس و تجربه ی ناخوشایند در مشتریانتان ، باعث ایجاد فضایی بهتر برای رقبایتان می شوید .

در صورتی که با کاهش رضایت مشتریان ، دریافت پاسخ ها ی ضعیف از عملکرد ها و افزایش تعداد شکایات ، وقت آن رسیده که به فکر یک نرم افزار مناسب برای حل این مشکل باشید .

با داشتن نرم افزار سی آر ام ، شما یک رویکرد مدیریت ارتباط با مشتری دارید . به عنوان مثال ، با داشتن سی آر ام شما می توانید با آن دسته از مشتریان که دارای ایمیل و شبکه های مجازی و تلفن همراه هستند ، تماس برقرار کنید . طبق یک تحقی : نشان داده شده که ، بهره وری از تماس با تلفن همراه حدود 14،6 و بهره وری از تماس با شبکه های اجتماعی حدود 11،8 درصد می باشد .

6- فرصت های فروش از دست رفته زیادی دارید

ممکن است در شرایطی که فروش دستی انجام میدهید ، از دست رفتن تعدادی از فروش ها و یا فقدان یک سیستم مناسب را حس کرده باشید . با داشتن یک نرم افزار سی ار ام مناسب ، تمام سوابق ارتباطی شما و اطلاعات و داده ها یکپارچه می شود .

7- رشد کسب و کار شما سریع است

کسب و کار های کوچک نیز می توانند از سی آر ام استفاده کنند . به ویژه در زمانی که در حال رشد می باشند .به عنوان مثال : در مورد نرم افزار های دیگر ممکن است این سوال مطرح شود که ، چگونه پلت فرم مناسب را می توانم تهیه کنم ؟

پس در واقع این سوال در سی آر ام نیز منطقی و عادی است .  قبل از تهیه سی آر ام شرایط سازمان را بسنحید وسی آر ام متناسب با کسب و کارتان را تهیه منید و همچنین  ببینید که چند کارمند و چند مشتری دارید . اکثر نرم افزار های سی آر ام این توانایی را دارتد که آن گونه که شما می خواهید رشد می کنند ، و این به لطف وجود نرم افزار های SaaS)Software-as-a-Service می باشد .  نرم افزار سی آر ام به شما کمک می کند که میزان رشد شما در مورد کارمندان و مشتریان به هماهنگی برسد . یعنی اگر با دو کارمند کس ب و کارتان را شروع کرده اید  و به 200 تبدیل شده اید ، سی آر ام هماهنگی های لازم را به وجود می آورد .

شما میتوانید با خدمات و محصولات زیر با ما همراه باشید :

نرم افزار مدیریت مشتری

نرم افزار سی آر ام چیست؟

جهت مکان یابی کلیک نمایید