Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

Download

سوالات مهم پیش از خرید سی آر ام

برای هر شرکتی سرمایه گذاری در یک نرم افزار سی آر ام ضروری می باشد .با توجه به بازارهای رقابتی موجود ، شما به راهکارهای درستی برای افزایش فروش خود نیاز دارید . و به دلیل رقابتی بودن کسب و کارها ، باید مراقب باشید که اگر یکی از کارمندانتان شرکت شما را ترک کرد ، اطلاعات کاری شما با آن شخص بیرون نرود.

اما توجه داشته باشید که نباید فورا نرم افزار سی آر ام را تهیه کنید و از آن استفاده کنید. بلکه باید ابتدا تمام نیاز های سازمان را ارزیابی کنید و پس از تهیه ی فهرست آر اف پی با کمک یک مشاور ، اهداف سازمان را مشخص کنید . و سپس تمام معضلاتی که امکان دارد سازمان با آن ها روبه رو شود نیز مشخص و حل می شود . و سپس با کمک یک راهنما چگونگی پیاده سازی نرم افزار خود را بیابید .

علاوه بر مواردی که برای شما ذکر خواهیم کرد به این نکته نیز توجه داشته باشید که شرکت بهین تک گستر این افتخار را دارد که در مراحل زیر نیز شما را همراهی کند:

مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار crm

پیش از خرید سی آر ام

مهمترین نکات پش از خرید سی آر ام

یک سیستم سی آر ام خوب ، باید توانایی افزایش بهره وری کارکنان و کاهش زمان آن ها را داشته باشد . و با هدف برطرف کردن ضعف های سازمان و همچنین برنامه ریزی برای آینده ی ان ف اطلاعات مناسبی را در اختیار شما بگذارد .

بنابرای ن اگر قصد خرید ، اجرا و پیاده سازی سی آر ام را در سازمان و کسب و کارتان دارید باید ابتدا سوالاتی را از خود بپرسید . چرا که اگر در چیاده سازی و اجرای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دچار مشکل شوید ، نه تنها برنامه های کاری شرکت خود را از دست می دهید ، بلکه کارهای کارکنان را نیز چند برابر کرده و اینگونه باعث می شوید که این سیستم بجای رساندن سود و کمک به شما ، شرکت را متضرر کرده است . بنابراین اقدامات پیش از خرید را حتما انجام دهید و نرم افزار درست را انتخاب نمایید .

    نیاز های سازمان من چیست؟

پیش از تهیه و خرید نرم افزار سی آر ام ، ان دسته از نیاز های سازمان را که با استفاده از سی آر ام می خواهید آن ها را پاسخ دهید ، مشخص کنید. یعنی یک برنامه ی مدیریت ارتباط با مشتری صرفا جهت وارد کردن اطلاعات نمی باشد و اگر تنها این کار را انجانم دهد پس کارایی لازم برای شرمت را ندارد .

استفاده ار نرم افزار سی آر ام روش های گوناگونی دارد که شما بر اساس نیاز های و روش های کاری شرکت خود باید ان را تهیه و استفاده کنید .

بنابراین مدیران سازمان باید ردر تلاش باشند که چالش اصلی سازمان در ارتباط با مدیریت ارتباط با مشتری را کشف کنند ، زیرا هر سازمانی با چالش های خاص خود در زمینه ی کسب و کارش مواجه می باشد . و در نهایت کارشناسان و مدیران شرکت باید به این نتیجه برسند که بهترین گزینه برای حل مشکلات سازمان ، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می باشد ..

لیست نیازمندی های شرکت یعنی همان لست آر اف پی را تهیه کنید ، تا از این طریق مشکلات سازمان را طبقع بندی کرده و از کارایی های گوناگون سی آر ام استفاده کنید . مثلا اگر می خواهد اطلاعاتی از سوابق مشتریان داشته باشید ، پس به دنبال نرم افزاری باشید که پایگاه اطلاعاتی قوی  داشته باشد . یا اگر در زمینه ی برقراری ارتباط با مشتری دچار کمبود و مشکل هستید ، به دنبال راه هایی مانند مرکز تماس و ردیابی در خواست مشتری باشید ، اگر خواهان فروش بیشتر می باشید ، نرم افزار هایی که مشتریان را برایتان طبقه بندی می کند بیابید .  

پیش از خرید سی آر ام چه کاری انجام دهیم؟

بدین منظور سوالات زیر را از خود بپرسید:

    – آیا میخواهید نحوه کارکردن کارکنانتان سازمان دهی شده و  مفیدتر باشد؟

    – آیا میخواهید سرویس و خدمت بهتری به مشتریان خود ارایه دهید؟

 آیا ممکن است که یکی از کاکنان محیط شرکت را ترک کند و اطلاعات نیز با وی از سازمان خارج شود ؟  

    – آیا می خواهید تیم بازاریابی تان توانایی تقسیم بندی مشتریان را داشته باشد؟

    – آیا بهتر نیست تا مفهیم بنیادی سازمان مانند : سرنخ ها، دوره فروش و ...را بشناسید تا بتوانید مشتریانتان را هدفمند کنید؟

با این اطلاعات است که اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان و دلایل استفاده از سی آر ام را تعیین می کنید .  

پیش از خرید سی آر ام

    پیاده سازی سی آر ام در سازمان چهقدر زمان میبرد؟

برای هر شرکت بسته به عوامل تاثیر گذار مختلفی که در ان وجود دارد پاسخ به این سوال  نیز متفاوت خواهد بود .در صورتی که نرم افزار سی آر ام مورد نطر سازمان به روش پردازش ابری باشد ، اجرا و پیاده سازی آن بیشتر از 10 دقیقه زمان نمی برد .  معمولا هنگامی که سی آر ام و یا هر برنامه و تغییری در سازمان می خواهد صورت بگیرد ، در سازمان مسائل مختلف و چالش هایی به وجود می آید که رویارویی با آنها اجتناب ناپذیر است . اما با  برنامه های مدیریت پروژه و مدیریت تغییر می توان این چالش ها را کنترل کرد و به کار گیری سیستم و موفقیت در آن را نیز تضمین کرد .

آیا با نرم افزار های مورد استفاده در سازمانتان یکپارچگی دارد؟

باید در  نظر بگیرید که هم اکنون از چه نرم افزار ها و ابزار هایی استفاده می کنید چرا که استفاده از سی آر اتم باید کار را برای شما راحت تر و ساده تر کند نه اینکه سختر و دشوارتر . بنابراین تصمیم بگیرید که چگونه می خواهی با سی آر ام تان ارتباط برقرار کنید و ان را با سیستم کاری تان یکپارچه سازید .

همچنین شما میتوانید با گروه بهین تک گستر با موارد و نکات بسیار زیادی همراه باشید:

نرم افزار Crm چیست؟

نرم افزار سی آر ام

جهت مکان یابی کلیک نمایید