Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

Download 1

نکات مهم در انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

این مشکل همیشه در در کسب و کارهای سنتی ایران وجود داشته که خدمات مربوط به برنامه ی مدیریت ارتباط با مشتری و همچنین انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را از کدام شرکت می توان تهیه و دریافت کرد ؟شرکت های تولید کننده برنامه ی مدیریت ارتباط با مشتری ، یک نکته را همیشه مدنظر دارند و آن : برطرف کردن نیاز مشتریان جدید و یکپارچه کردن منابع برای آن ها می باشد .

شرکت های تولید کننده ی سی آر ام ، نرم افزار های خود را در قالب محدودی به مشتریان ارائه کرده اند و این اتفاق در بسیاری از شرکت ها افتاده است که باعث شده مشتریان نسبت به خرید از این شرکت ها دلسرد شوند چرا که برای کارکنان و تیم مدیریتی خود نتوانسته اند انتظاراتشان از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری هضم کنند .علاوه بر موارد ذکر شده شما میتوانید در ادامه با مهمترین محصولات و خدمات گروه بهین تک گستر همراه باشید:

قیمت سی آر ام

قیمت نرم افزار CRM

انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

سی آر ام چیست؟

سی آر ام یا سیستم ارتباط با مشتریان می‌تواند فرایندها و یا اطلاعاتی درباره‌ی حساسیت های بازار ، خدمات ، پشتیبانی نیازها، بازاریابی و فروش ، در بعد نرم افزاری باشد . همه ی این موارد تنها 30 درصد از سیستم است و 70 درصد باقی مانده که برای ما مهم می باشد ، افزایش مشتری و نگهداری و حفظ آن ها ، فرایندهای رفتار ، وفاداری ، ارتباط با مشتری ، برخورد ، رفتار و کیفیت می باشد .اما چه سیستم سی آر امی را انتخاب کنیم؟

در فرایند سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، با وفاداری مشتریان سر وکار داریم .سی آر ام ، این اختیار را به سازمان می دهد که فرصت های بالقوه را به منبع درآمد تیدیل کنند فرصت های بالقوه ی در ارتباط با مشتریان .  به عبارتی به روش هایی که شرکت ها با هدف فروش بیشتر برای تحلیل رفتار و مدیریت بین خود و مشتریانشان استفاده می کنند ، سی آر ام می گویند .

درواقع، سی آر ام ارتباط استراتژی کسب و کار می باشد و مدیریت اثر بخش ، در آمد زایی ، افزایش سود ، و بهینه کردن فرایند های سازمان ، هدف آن می باشد .

معضلات موجود در نرم‌افزارهای ارتباط با مشتریان (Customer Relationship Management)

۱. نداشتن رابط کاربری مناسب در سی آر ام

این موضوع که افرادی که می خواهند از سیستم سی آر ام در کسب و کار خود استفاده کنند قبلا فرایند کسب و کارشان به صورت سنتی بوده است بسیار مهم است .  بنابر این نرم افزار مورد استفاده ی آنها هر چقدر رابط کاربری بهتری داشته باشد ، در صد موفقیت استفاده از سیستم سی آر ام را در ستازمان بالا می برد . و هر چقدر محیط کاری و روش های سی آ ر امی در سازمان راحت تر و ساده تر باشد کارکنان سازمان علاقه یبیشتری به آن نشان می دهند . و در غیر این صورت ترجیح خواهند داد که فعالیت های خود را به همان روش قدیمی ادامه دهند .

۲. سی آر ام های ازپیش تعریف‌شده

این را همه می دانیم که سی آر امی که مناسب کسب و کار یک شرکت خدماتی است ، نمی تواند برای یک کلینیک پزشکی که تمام کار آن مربوط به امور پزشکی می باشد مورد استفاده  قرار گیرد . پس یافتن شرکتی که در اجرای هر نوع سیستم مدیریتی توانمند باشد  و یا در واقع توانایی شخصی سازی سی آر ام را داشته باشد بسیار مشکل است . اغلب اوقات شرکت های ارائه دهنده ی سی آر ام از قواعد و اصول اصلی آن پیروی نمی کنند . مهم‌ترین اصل در انتخاب سیستم  CRM قانون گذاری شما برای نرم افزار است نه اینکه نرم افزار برای شما قانون تعیین کند .عدم  گردش کار اختصاصی در نرم افزار های ارتباط با مشتری از معضلات اصلی می باشد .

۳. دردسترس‌بودن نرم‌افزار CRM

ممکن است کارکنان شرکت تمایل داشته باشند که علاوه بر کار در محیط شرکت و با کامپیوتر ، در بیرون از محیط کار و یا در منزل نیز کارها و برنامه های خود را دنبال کنند ، بنابر این نرم افزاری برای شرکت نیاز است که علاوه بر مورد استفاده بودن در رایانه ها ، در قالب نرم افزار یا اپلیکیشن نیز  در موبایل کارکنان نصب شود و مورد استفاده قرار گیرد .

۴. اجرای طولانی‌مدت از سی آر ام برای سازمان مضر است

ممکن است در بخش فروش و پشتی بانی مشتریان و یا بازار یابی دچار سردرگمی شوید ، هر چقدر که زمان بگذرد این اتفاق علاوه بر از دست دادن مشتریان باعث آسیب رسیدن به برند شرکت و یا سازمانتان می شود ف بنابراین شما به برنامه ای نیاط دارید که د رچنین مواقعی بهترین راه حل را ارائه دهد و مشکل را حل کند . 

۵. وابستگی به تیم اجرایی سی آر ام

زمانی که کارکنان شرکت و سازمان بتوانند بدون نیاز به تیم اجرایی سی آر ام این نرم افزار را تغییر دهند ، آن گاه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداریمی توانند خود را برتر از سایر رقبا بدانند .  به عبارتی هر چقدر وابستگی به تیم سی آر امی در سازمان  کمتر باشد ، قدرت آن نیز بیشتر خواهد بود .

انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری چه مزیت‌هایی دارد؟

این نرم افزار باعث می شود که کارکنان و مدیر فشرکت خود را مدیریت کنند به عبارتی نظم سازمان خود را بهبود ببخشید .

ممکن است از خود بپرسید که سازمان وشرکت و اعضای آن آیا بر اساس اهداف سازمان به وظایف خود عمل می کنند یا نه ؟  آیا تمام اصول و قواعد مشتری مداری را رعایت می کنند ؟

سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری که شما در سازمان و یا شرکت خود مورد استفاده قرار می دهید برای تمام این سوالات پاسخ مناسبی خواهد داشت . و در صورت بروز مشکل به کمک سازمان خواهد آمد و قبل از هر اتفاقی مشکل را شناسایی می کند .

مورادی که در بالا مشاهده کردید برخی از مهمترین خدماتی بودند که گروه بیهن تک گستر به ارائه آنها پرداخته است.همچنین میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین و دیگر خدمات این گروه همراه باشید پس ادامه این مطلب را از دست ندهید و با مراجعه به صفحات پایین با آنها بیشتر آشنا شوید:

مدیریت ارتباط با مشتری crm

مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزار

جهت مکان یابی کلیک نمایید