Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

 CRM

مقایسه CRM مایکروسافت با دیگر نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری

به عنوان یک خریدار هنگامی  که تصمیم  میگیرید که یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را بخرید و تا حدودی  در رابطه  با این موضوع جست وجو و تحقیق می کنید سریعا به این نتیجه خواهید رسید که در کنار انواع مختلف سی ار ام در ایران، نرم افزار سی آر ام مایکروسافت هم  خودنمایی می کند. به احتمال زیاد  برای شما هم  مانند بسیاری از مشتریان این سوال پیش می آید  که آیا از خدمات و یا محصولات  مایکروسافت استفاده کنید و یا اینکه نرم افزار سی آر ام  تهیه کنید. در این جا سعی شده است به این سوال پاسخ داده شود.

 

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

 

مایکروسافت CRM

crm نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

جایگاه  CRM مایکروسافت در دنیا

سازمان گارتنر به عنوان یکی از موسسه های برجسته ی تحقیقاتی دنیا در سال 2017 گزارشی با نام "مربع جادویی برای نرم افزارهای CRM" منتشر کرده است.

مقایسه نرم افزارهای CRM  بوسیله ی  موسسه بین المللی گارتنر

جایگاه CRM  مایکروسافت در ایران

گزارش قابل اتکایی در حوزه ی جایگاه نرم افزارهای CRM  در ایران  وجود ندارد. ولی در صورتی که همین گزارش گارتنر را ملاک در نظر بگیریم و پارامترهای حاکم بر ایران را نیز به آن اضافه کنیم،  به جایگاه CRM  در ایران  میتوانیم پی ببریم.

 

عواملی مانند ؛

- تحریم ها : متاسفانه  بخاطر وجود تحریم ها ، در ایران امکان استفاده از CRM هایی مانند  Sale force  وجود ندارد.  پس این نرم افزار با وجود  قابلیتهای خوب و امکاناتش ،  برای ما قابل استفاده نمی باشد.

- متخصص:  تکنولوژی ها و محصولات مایکروسافت در ایران همه گیرتر از سایر کمپانی هاست. بنابراین متخصصین بیشتری  نیز برای محصولات مایکروسافت وجود دارند که  در آموزش ،پشتیبانی و نصب  می توانند به شما کمک کنند. و این رتبه مایکروسافت را  برای ایران  در جدول گارتنر بالاتر می برد.

-  تقویم شمسی و زبان فارسی : برای مایکروسافت  CRM  پکیج زبان فارسی و تقویم شمسی چند سال است که  بوسیله ی شرکت های ایرانی ارایه می شود. در صورتی که برای سایر  نرم افزارهایی که در صدر این جدول  وجود دارند ، چنین امکانی فراهم نیست.

با در نظر گرفتن این عوامل  اگر قرار بود که موسسه ی  گارتنر یک نسخه از این گزارش را مختص ایران ارائه کند به احتمال زیاد جایگاه نرم افزارسی آر ام  مایکروسافت را بسیار بالاتر از سلیر  قرار می داد.

نرم افزار مدیریت مشتری

crm سیستم مدیریت مشتری

internet

چرا Microsoft Dynamics CRM ؟

نرم افزار سی آر ام مایکروسافت یک محصول منحصر بفرد در بازار نرم افزارهای  CRM میباشد که راه را جهت  نوآوری در فرآیند فروش باز مینماید  و قابل استفاده در انواع مختلف  کسب و کار در سراسر جهان می باشد.  نرم افزار  سی آر ام مجموعه ای از امکانات را در خصوص خدمات ، بازاریابی و فروش ارائه می دهد .  این نرم افزار با رقیبان  ایرانی خود کاملا متفاوت است.  یک ویژگی برتر این سیستم ، توانمندی های آن در خصوص توسعه امکاناتش در بخش های مختلف  است. که با استفاده از آن  بدون نیاز به سایر  نرم افزارها می توان  امکانات بیشتری را بهره برداری کرد .

ارزش بکارگیری در یک کسب و کار

امروزه در بازار، خریداران  برای خرید تقریبا هر چیزی گزینه های مختلفی در اختیار دارند. پس درک خریدار  از اولین تماسش با شرکت تا آخرین تعاملش و این موضوع که تمام  پرسنل شرکت به اطلاعات حاصل از این ارتباط آگاه باشند، دارای اهمیت زیادی است. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت امکان اشتراک گذاری و رد یابی اطلاعات را بسیار آسان می کند و برای سازمان این اعتماد را ایجاد می کنند که هر ارتباط و تعاملی با مشتری مفید و لذت بخش و معنادار می باشد.

در ابتدا سیستم های سی آر ام  یک ابزار فروش بودند که توالی مشخصی  از فعالیتها را در یک فرآیند فروش فراهم می آوردند. امروزه سازمان یا شرکت ها  به طور فزآینده ای از مزایای به اشتراک گذاری اطلاعات در  سازمان استقبال می کنند. استفاده از CRM  موجب گسترش حوزه فروش فراتر از واحد فروش می شود. هرچند که  بعضی اطلاعات تنها باید در دسترس افراد مشخصی باشد ولی اکثر  اطلاعات را می توان بیشتر  از واحد فروش بین تمام  پرسنل سازمان به اشتراک گذاشت.

مثلا  اگر  واحد فروش از مشکلاتی که خریدار به واحد پشتیبانی اعلام نموده  است و یا محتوای تبلیغاتی که برای او  ارسال شده است، اطلاع داشته باشد  بسیار باارزش است. و در صورتی که  تیم بازاریابی از چشم انداز یک فرآیند فروش اطلاع داشته باشند کمک زیادی می کند . سیستم CRM  مایکروسافت امکان  به اشتراک گذاشتن  اطلاعات مرتبط را فراهم می نماید .

یکپارچگی با دیگر سیستم ها

علاوه برویژگی به  اشتراک گذاشتن  اطلاعات در نرم افزار سی آر ام  مایکروسافت، رابطه ی این نرم افزار با سایر  سیستم ها به کاربران  این موقعیت  را می دهد تا همه ی اطلاعات مورد نظرشان  را از یک محل به دست آورند.  مثلا یکپارچگی CRM با سیستم حسابداری ، فاکتورهای پرداخت شده را مشخص می نماید . بنابراین  با  وجود اینکه افراد کمی به سیستم حسابداری دسترسی دارند اما اطلاعات مناسبی  در اختیار کارشناسان فروش برای ارتباط  صحیح تر با خریدار  قرار می گیرد.

تفاوت Crm مایکروسافت و دیگر سیستم ها

بینش ارزشمند به داده ها

سیستم سی آر ام  مایکروسافت امکان اینکه  مدیران بر فعالیتهای تیم  نظارت داشته باشند را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد .  مدیران می توانند تصاویری از وضعیت اجرای فرآیندها  را داشته باشند. و متوجه این موضوع شوند  که آیا نیرویی نیاز به آموزش برای  بهبود بهره وری  دارد یا خیر!. گزارشات روزانه ، هفتگی  و یا حتی ماهانه  در گذشته انجام میشد . که زیاد مناسب نبود. گزارشات باید دقیق و در لحظه انجام شوند .

دیگر ویژگی  نرم افزار سی آر ام مایکروسافت  به خصوص  در حالت ابری امکان استفاده از هرمکان  و در هر زمان و با هر گجتی می باشد. به این صورت  که پرسنل می توانند حتی در بیرون ازمحیط  شرکت نیز به اطلاعات مشتریان دسترسی داشته باشند. امکان دسترسی به اطلاعات بوسیله ی موبایل،  این اطمینان را به وجود می آورد  که همه اطلاعات بلافاصله در نرم افزار  CRM وارد شده اند و سریعا  نیز بوسیله ی مدیر قابل بررسی می باشند. ارزشی که این نرم افزار برای سازمان به وجود می آورد  پایان ناپذیر است.

خرید نرم افزار crm

پیش از این مطلب برای شکا دربراره خدمات بسیار متنواع گروه مشاورین بهین تک گستر ارائه دادیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که یکی از مهمترین این خدمات را میتوان خرید نرم افزار crm دانست برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع میتوانید با مراجعه به لینک های مرتبط با ما همراه باشید .اما سوالی که مطرح است را میتوان این موضوع دانست که چرا به خرید این نرم افزار نیزا داریم؟همانطور که برای شما توضیح داده ایم سی آر ام یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که عملکرد مشتری و همچنین شرکت را در قبال یکدیگر بهبود میبخشد .میدانید که امروزه گروه های صنعتی بسیار بزرگ و موفق در دنیا از این ابزار و ابزار های مشابه استفاده میکنند حتی برخی از مهمترین این شرکت ها برای خود سیستم هایی را طراحی کرده اند که بتوانند ریز ترین ویژگی های مشتریان خود را زیر نظر داشته باشند.پس شما هم برای تبدیل شدن به یک ابزار قدرت مند در صنعت خود به این ابزار ها نیاز دارید.پس حتما به خرید نرم افزار crm نیاز خواهید داشت.

جهت مکان یابی کلیک نمایید