Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

Download

سی آر ام تحلیلی

اولین بار در دهه ی 90 میلادی شخصی به نام توماس سیبل مالک و مدیر موسسه ی Siebel Systems از واژه ی سی آر ام به معنی مدیریت ارتباط با مشتری استفاده کرد و به مرور زمان در ادبیات بازاریابی و مدیریت نیز متداول شد . سی آر ام خدمات و فعالیت هایی را شامل می شود که برای جذب مشتری و حفظ آن ها و همچنین برای ارائه ی خدمات و محصولات به آن ها به کار می رود .

Windy

تفاوت نرم‌افزار CRM با نرم‌افزار حسابداری چیست؟

جالب است بدانید که بسیاری افراد هنوز تفاوت بین نرم افزار سی آر ام و حسابداری را نمی دانند! و گاهی ممکن است این دو را بجای هم بکار ببرند . اما باید توجه داشته باشید که این دو نرم افزارکاملا از هم جدا می باشند ف و هر کدام کارکرد ها و قابلیت های مختص به خود را دارد و همچنین در کسب و کار ها هر کدام هدف خاصی را دنبال می کند .

Windy

بهترین نرم افزار CRM ایران کدام است؟

در انتخاب بهترین نرم افزار سی آر ام برای مدیرانی که توجه زیادی به میزان تاثیر گذاری و اهمیت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دارند ، سخت تر بوده است . بنابراین اولین سوالی که برای مدیران پیش می آید این است که بهترین نرم افزار سی آر ام در ایران  کدام است .

Windy

با استفاده از سی آر ام بر منبع درآمد شرکت تمرکز کنیم؟

مشتریان دائم شما، معدن طلای شما می باشند .سازمان ها اعتقاد دارند که تقریبا شش برابر مشتریان فعلی برای فروش به مشتریان جدید  هزینه می شود ، اما افلب کسب و کارهای متوسط به مشتریان فعلی خود تنها 12 در صد از هزینه های بازاریابی را اختصاص می دهند .

Windy

4 تعریف اصلی مدیریت ارتباط با مشتری

منظور از مدیریت ارتباط با مشتری و یا همان سی آر ام ف این است که نحوه ی ارتباط با مشتریان و نحوه ی پاسخ گویی به نیاز های  آن ها و همچنین محقق شدن خواسته های ان ها را چگونه مدیریت کنیم . که این موضوع باعث موفقیت در کسب و کارمان می شود .سی آر ام روش مشارکت و تعاملات فعال با مشتریان می باشد .

زیر مجموعه ها

جهت مکان یابی کلیک نمایید