Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

بهبود یک شرکت با استفاده از سی آر ام

مشاوران معتقدند که برای شرکت هایی که سیستم های CRM قوی را در اختیار دارند، برای ارتقای هوش ارتباطی خود میتوانند از این مهم بهره مند شوند.  با توجه به این استدلال، یک شرکت باید تشخیص دهد که مردم انواع مختلفی از روابط را با مارک های مختلف انتظار دارند.در ادامه این مطلب ما به بررسی مواردی برای بهبود شرکت با سی آر ام میپردازیم.

Windy

افزایش تاثیر سی آر ام بر رضایت مشتری

پیش از این مطلب به میزان بسیار زیادی با شما درباره انواع نرم افزار سی آر ام و همچنین شسیوه های خرید نرم افزار crm صحبت کردیم اما در ادامه این مطلب هدف بر این واقع شده است تا شما را با موضوع افزایش رضایت مشتری آشنا کنیم. رضایت مشتری پیامدهای مهمی برای عملکرد اقتصادی شرکت ها دارد زیرا توانایی افزایش وفاداری مشتری و رفتار مصرفی و کاهش شکایات مشتری و احتمال تخریب مشتری را دارد.

Windy

5 مورد از عملکرد سی آر ام

بسیاری از سیستم‌های امروزی به منظور به حداقل‌رسانی تلاش کاری و سهولت انجام کارها ایجاد شده‌اند. یک سیستم ارتباط با مشتری هم اگر به درستی استفاده شود منافع زیادی می‌تواند برای یک شرکت تجاری به همراه داشته باشد.

Windy

انواع سی آر ام

تا به این مطلب برای شما به بررسی برخی از مهمترین موارد و نکته های در خرید نرم افزار crm  پرداختیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که سی آر ام انواع بسیار مختلفی دارد.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید چرا که برای شما بسیار مهم است.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید چرا که برای شما بسیار مفید خواهد بود.

Windy

عملکردهای کلیدی یک نرم‌افزار سی ار ام

قبل از آنکه یک نرم افزار سی آر ام را تهیه کنید بهتر است که بدانید این نرم افزار چه عملکرد های کلیدی برای کسب و کار شما می تواند ارائه دهد :

زیر مجموعه ها

جهت مکان یابی کلیک نمایید